Do końca 2021 do każdego zestawu dodajemy kuchenkę gazową i zestaw 4 kartuszy z gazem.

Warsztat modułowy - rozwiń kreatywność i korzystaj
z VOJO przez cały czas!

 
 
 
 
 

W odróżnieniu od podobnych rozwiązań,
system VOJO wykorzystasz nie tylko podczas wyjazdów!

 
 
 
 
 

VOJO to modułowy system typu built-in, który przeistacza samochód osobowy w minikampera. System składa się z gotowego kompletu modułów – skrzyń oraz dedykowanych łączników, wykonanych z drewnianej laminowanej sklejki odpornej nawet na intensywne użytkowanie, w tym częste składanie i rozkładanie. Naturalny materiał, dzięki laminatowi w oryginalnym kolorze, zyskał dodatkowo oryginalny look.

System VOJO jest autorską koncepcją
i jest chroniony europejskim patentem

 
 

Warsztat modułowy. Rozwiń kreatywność i korzystaj z VOJO przez cały rok!

VOJO
 
 

System VOJO będzie Twoim towarzyszem
nie tylko podczas wypraw i wjazdów.

Kiedy nie podróżujesz moduły VOJO możesz wykorzystać jako:

 
 

Funkcjonalną szafę na przechowywanie
akcesoriów związanych z Twoim hobby

 
 
 

Regał w warsztacie modułowym

Łóżko dla gości

Pudła na zabawki
i inne drobiazgi

 
 

Funkcjonalną szafę na przechowywanie
akcesoriów związanych z Twoim hobby

Regał w warsztacie

Łóżko dla gości

Pudła na zabawki
i inne drobiazgi

 
 
 
 

Cokolwiek, co podpowie Ci Twoja kreatywność!

 
 
 
 
 

Dzięki specjalnie zaprojektowanym wieszakom nasz system bezpiecznie zawiesisz na ścianie. Zaoszczędzisz dzięki temu powierzchnię podłogi domu lub garażu.

Brak pomysłu na funkcjonalny warsztat modułowy? Systemy VOJO przychodzą z pomocą!

Systemy modułowe to rozwiązania, które z uwagi na możliwość sprytnego połączenia wygody i kwestii praktycznych cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Doskonale wie o tym firma VOJO, polski producent modułowych systemów typu built-in, które zostały stworzone z myślą o szybkiej transformacji samochodu osobowego w funkcjonalnego minikampera. I chociaż wydawać by się mogło, że proponowane przez nas systemy znajdują swoje zastosowanie wyłącznie podczas rodzinnych wojaży, to okazuje się, że można je wykorzystać w dowolny sposób, m.in. do stworzenia domowego warsztatu modułowego. Pojemna szafa na narzędzia (gwoździe, śrubki i wiele innych), dodatkowe miejsce do siedzenia w warsztacie czy też pudełka na sprzęt sportowy – z VOJO ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Jak to możliwe, że zabudowę turystyczną samochodu możemy zamienić w wielofunkcyjny warsztat modułowy? Wszystko to za sprawą specjalnie opracowanej konstrukcji systemów VOJO. Każdy zestaw złożony jest z kompletu gotowych elementów do szybkiego montażu – skrzyń wykonanych z drewnianej, laminowanej sklejki, jak również dedykowanych do nich łączników, które są odporne na uszkodzenia. Co więcej, do zestawu dołączamy specjalnie zaprojektowane wieszaki, dzięki czemu gotową konstrukcję z łatwością zawiesisz na ścianie. W ten sposób lepiej wykorzystasz przestrzeń w swoim warsztacie i sprawisz, że warsztat modułowy stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny.

Stwórz wymarzoną przestrzeń dla swojej pociechy z regałem modułowym dla dzieci

Pamiętaj, że systemy modułowe VOJO mogą towarzyszyć Ci nie tylko podczas wyjazdu lub prac remontowych. Uniwersalna konstrukcja tych elementów, a także ich atrakcyjny design uzyskany za sprawą zastosowania kolorowego laminatu sprawiają, że rozwiązania te z powodzeniem wykorzystasz na tarasie, w ogrodzie, a nawet… w pokoju dziecięcym! W pokoju Twojego malucha wciąż brakuje miejsca do przechowywania kolejnych zabawek? Stwórz nowoczesny regał modułowy dla dzieci, którego neutralna kolorystyka nie zaburzy wystroju dziecięcej przestrzeni, a jego ciekawy design z pewnością zachwyci każdego małego konstruktora.

Co ważne, regał modułowy dla dzieci zaprojektowany na bazie elementów z systemu VOJO możesz ustawiać w dowolny sposób, w zależności od wielkości pokoju, jak również wieku dziecka. Ten uniwersalny mebel będzie rósł razem z Twoją pociechą – dla maluszka możesz stworzyć niski, poziomy regał modułowy dla dzieci, w którym schowane będą jego zabawki, natomiast dla starszego dziecka stwórz wyższą konstrukcję, która pomieści również jego książki i inne drobne przedmioty. A jeśli Twoje dziecko marzy o tym, by zorganizować nocną zabawę dla swoich przyjaciół, zamień regał modułowy dla dzieci w dodatkowe łóżko dla małych gości. Poznaj nasze systemy modułowe VOJO i ciesz się ich funkcjonalnością wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.