Do końca 2021 do każdego zestawu dodajemy kuchenkę gazową i zestaw 4 kartuszy z gazem.

Vany rodzinne – nowy wymiar podróżowania z bliskimi

Vany to samochody rodzinne, które cieszą się dużą popularnością w szczególności wśród osób, które kochają podróżowanie po świecie. Niezaprzeczalnym atutem tych pojazdów jest oczywiście ich wielofunkcyjność.

Specjalnie zaprojektowane nadwozie typu van można wykorzystywać w dowolny sposób – do transportu osób podczas wakacyjnej podróży, a także do przewożenia różnego rodzaju materiałów w trakcie zakupów lub przeprowadzki. Prawdziwi globtroterzy cenią sobie również fakt, że van rodzinny może być połączony z przyczepą campingową, która staje się drugim domem podczas podróżowania – posiada przytulną sypialnię, miejsce do przyrządzania posiłków i odrębną łazienkę dla całej rodziny.

Van jest pierwszym samochodem rodzinnym, jaki przychodzi nam na myśl, gdy mówimy o rodzinnych podróżach zarówno po Polsce, jak i po całej Europie. Przestronne wnętrze, wysoka kabina i pakowny bagażnik, który z łatwością pomieści nie tylko bagaż całej rodziny, ale także dodatkowe namioty czy też sprzęt rowerowy, to zaledwie kilka z korzyści wyboru tego samochodu. Warto również dodać, że van rodzinny jest autem zapewniającym niezwykły komfort dla kierowcy, który siedzi na niewielkim podwyższeniu, a także dla pasażerów, którzy mogą swobodnie regulować siedzenia, a także rozkładać fotele w zależności od aktualnych potrzeb.

Van – samochód rodzinny idealny na wyprawę po świecie

Vany rodzinne to pojazdy doskonałe dla dużych rodzin, które są w stanie pomieścić nawet do dziewięciu osób. Samochody rodzinne typu van posiadają z reguły trzy rzędy foteli, z czego ostatni rząd można w każdej chwili wyjąć, zyskując tym samym jeszcze większą przestrzeń bagażową. Z tego rozwiązania korzystają przede wszystkim rodziny, które planują dłuższy wyjazd wakacyjny lub wybierają się na camping. Kolejnym plusem vanów rodzinnych jest fakt, że możemy do nich przymocować dodatkowe bagażniki lub uchwyty na rowery, dzięki czemu cała rodzina może przewieźć rowery i wybrać się na wycieczkę rowerową.

Samochody rodzinne typu van to pojazdy, których specjalnie zaprojektowane wnętrze świetnie sprawdza się w przypadku osób ceniących sobie funkcjonalność i komfort podczas podróży. Nie możemy jednak zapomnieć o jednym. Podróż vanem rodzinnym to niepowtarzalna okazja do tego, by poznać świat od zupełnie innej strony i poczuć prawdziwą wolność. Ten pojemny środek lokomocji, który w trakcie podróżowania staje się także drugim domem, otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Nie musimy być wówczas zależni od tego, czy znajdziemy dostępne pole namiotowe, czy też hotel lub pensjonat. Vany rodzinne są zazwyczaj na tyle duże, że mogą pomieścić niewielką przestrzeń do spania, toaletę, minikuchnię, a nawet prysznic. W ten sposób możemy zasmakować prawdziwego podróżowania z dala od miasta, w bliskim otoczeniu natury. I chociaż wiele osób obawia się konieczności wyjścia poza własną strefę komfortu, zachęcamy do tego, by przynajmniej raz doświadczyć wyjątkowej przygody, jaką jest podróż vanem rodzinnym!