Do końca 2021 do każdego zestawu dodajemy kuchenkę gazową i zestaw 4 kartuszy z gazem.

VOJO nie tylko w podróży! Poznaj pozakamperowe zastosowanie systemu

System VOJO nie tylko ułatwi Ci organizację podróży na własnych zasadach – po powrocie do domu możesz wykorzystać go na wiele sposobów. To daje mu znaczną przewagę nad tradycyjnymi kamperami, które nieużywane czekają w garażu do kolejnej wyprawy. My lubimy wielofunkcyjność, a modułowy system built-in jest tego najlepszym przykładem. Gdzie był VOJO jak go nie było w samochodzie i jaką pełnił funkcję?

“Szafa”, która przechowa Twoje hobby

Czy przed wyprawą na ryby zastanawiasz się gdzie podziała się Twoja wędka, kask narciarski do tej pory nie ma własnego “domu”, a kijki do Nordic Walking zdarza Ci się złożyć w przypadkowym miejscu?

Ten problem zostanie rozwiązany, jeśli zgodzisz się, aby VOJO przejęło obowiązki organizacyjne związane z uporządkowaniem Twojego hobby. Od tej pory będziesz miał wszystko pod ręką, a mając mnóstwo różnych pasji, możesz pokombinować z ustawieniem modułów – konstrukcja składająca się z 3 boxów nałożonych na siebie posłuży do przechowywania rzeczy dotyczących wędkarstwa, a ta bardziej pionowa nada się na zorganizowanie przestrzeni narciarskiej. Twórz różne warianty ustawień i testuj, by finalnie zdecydować, który jest najbardziej funkcjonalny dla Ciebie!

Co więcej, jeśli tylko te gadżety towarzyszą Ci w czasie kamperowych wycieczek, nie musisz ich po powrocie rozpakowywać aż do kolejnej podróży – modułowe boxy posłużą Ci jako tymczasowe organizery, co przyspieszy czas ponownych przygotowań. Nie ma nic piękniejszego niż pominięcie tego niejednokrotnie monotonnego zajęcia – zamiast szykować się godzinami do wyjazdu, można przecież już wyruszać w drogę!

Łóżko lub ława dla gości

Modułowy system VOJO posiada funkcję spania, którą wykorzystasz nie tylko podczas noclegów na łonie natury – konstrukcja zbudowana z boxów i łączników, przyda się jako łóżko dla gości. Kiedy warto skorzystać z tej opcji? Gdy nie masz wystarczająco dużo przestrzeni, by zapewnić tradycyjne miejsce noclegowe lub siedzące, jeśli organizujesz garden party.

Sam wiesz, że czasami impreza rodzinna się nieco przedłuży albo dzieci chcą zaprosić najlepszego przyjaciela na imprezę w stylu “piżama party” – w takich sytuacjach, również możesz liczyć na system VOJO, który “przenocuje” Twoich gości w komfortowym warunkach. Dodatkowo Ty decydujesz o wielkości przestrzeni do spania – jedno szersze łóżko albo dwa wąskie? Twoje życzenie jest dla VOJO rozkazem!

Pudła na zabawki i inne drobiazgi

Zabawki Twoich pociech są już w każdej możliwej szafce albo gorzej – nie mają swojego miejsca, a wciąż przybywa nowych? Z odsieczą przybywa nasz system i “ukryje” wszystkie przytulanki, lalki czy samochodziki, które nie są w danym momencie używane przez dzieci.

Dodatkowo system posłuży Ci do segregowanie małych drobiazgów, które są użyteczne, ale sięgasz po nie okazjonalnie – one też muszą się gdzieś podziać, a po co kupować dodatkowe pudła i kosze do przechowywania skoro może zająć się tym właśnie VOJO?

Modułowy regał w garażu lub warsztacie

Czy w Twojej kolekcji znajdą się takie narzędzia jak: młotek, śrubokręt czy klucz nastawny? Domyślamy się, że tak, ale tym razem nie będą Ci potrzebne, a zajmiemy się ich segregacją. Konstrukcję na kształt regału stworzysz błyskawicznie i jedynie przy pomocy boxów oraz łączników, które są w zestawie.

Inne zalety tego rozwiązania? Modułowa zabudowa nie zajmuje dużo miejsca, a Ty jak zwykle masz do wyboru kilka różnych kombinacji. Przykładowo, ciekawym i praktycznym rozwiązaniem będzie zawieszenie regału za pomocą specjalnych haków na dowolnej wysokości. Taki patent jest równie wygodny i funkcjonalny, a dodatkowo pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej wolnej przestrzeni!

Odpowiednie uporządkowanie przedmiotów ułatwi sprawne wykonywanie wszystkich prac – wiesz to Ty i wie to VOJO, który podczas majsterkowania zostanie Twoim “asystentem” ds. organizacji i porządku garażowego! Piszesz się na takie udogodnienie?

Przedstawiliśmy Ci kilka pozakamperowych zastosowań systemu VOJO, ale tak naprawdę wszystko zależy od Twojej wyobraźni – a ta może już w trakcie czytania naszych propozycji wykazała się sprytem i wymyśliła inne praktyczne rozwiązanie?